shobadeh
10 آذر 1401 - 20:21

بهره برداری از پروژه‌های محرومیت زدایی بسیج سازندگی دراستان قزوین

قزوین – پروژه‌های عمرانی و محرومیت زدایی بسیج سازندگی استان قزوین با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با سفر جانشین فرمانده کل سپاه که صبح پنجشنبه صورت گرفت، پروژه‌های عمرانی و محرومیت زدایی بسیج سازندگی در استان قزوین افتتاح و به بهره برداری رسید.

افتتاح پروژه راه روستایی کهوان

با حضور سردار علی فدوی پروژه راه روستایی کهوان آبیک افتتاح شد. طول راه این روستا که ۷۵ خانوار در آن ساکن هستند یک و نیم کیلومتر و در مدت یک ماه ساخته شده است.

براس ساخت این راه که ۵ و نیم متر عرض داشته و بیش از ۱۲۰۰ تن آسفالت مصرف شده ۳۰ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.

بهره برداری از پروژه‌های محرومیت زدایی بسیج سازندگی دراستان قزوین

بهره برداری از ۲۰ خانه محروم در استان قزوین

همچنین ظهر پنجشنبه با حضور جانشین فرمانده کل سپاه ۲۰ خانه محروم نیز به بهره برداری رسیده و تحویل ولی نعمتان کمیته امداد امام خمینی (ره) شد.

در تفاهم نامه‌ای که بین سازمان بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی (ره) به امضا رسیده است سازمان بسیج سازندگی در سال جاری ۱۰۰ واحد ۵۰ متری برای محرومان خواهد ساخت.

بازدید از پروژه مجتمع بسیج آبرسانی قاقازان

سردار فدوی همچنین از پروژه مجتمع بسیج آبرسانی قاقازان به طول ۴۸ کیلومتر بازدید کرد. این پروژه آبرسانی برای ۲۳ روستای بخش قاقازان است.

بهره برداری از پروژه‌های محرومیت زدایی بسیج سازندگی دراستان قزوین

با تلاش جهادگران بسیجی استان قزوین قرار است ۵ مجتمع آبرسانی در استان قزوین در ۹۶ روستا و به طول ۲۴۲ کیلومتر اجرا شود. این پروژه ۴۷ مخزن و ۵ حلقه چاه دارد.

بازدید از مخزن آب در حال ساخت روستای طزرکش و حضور در یادواره شهدای شهر اقبالیه از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه فدوی به استان قزوین بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 892040